Gingerbread dla Motoroli Defy

Newsy

 

motorola_defy_group

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Czyżby Motoroli zaczęło zależeć na zatrzymaniu przy sobie klientów? W marcu Milestone wreszcie dostała aktualizację do Froyo, a dzisiaj w sieci pojawił się nieoficjalny Android w wersji 2.3.3 dla pancernej Defy. Wyciek pojawił się na rumuńskim forum, ale pewnie większość z was rumuńskiego nie zna, więc polecam wątek na XDA.

Wygląda na to, że ROM jest przeznaczony dla klientów sieci Orange w Wielkiej Brytanii. Nie brakuje w nim Motoblura, a zrootowanie jest już jak najbardziej do zrobienia. Użytkownicy jednak zanotowali już kilku wad – występują problemy z działaniem aparatu, a przy przełączaniu ustawień animacji systemowych system potrafi się zawiesić. Prawdopodobnie, tak jak to było w przypadku przecieku dla Samsunga Galaxy S, nie jest to jeszcze wersja finalna. Tak czy siak, użytkownicy Motoroli Defy mogą się cieszyć bo zapowiada to rychłą oficjalną aktualizację do „pierniczka”.

Źródło: pocketnow.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x