Acer Iconia Tab A100

Acer Iconia jest jedną z nowości, która budzi bardzo duże zainteresowanie. Premiera tego urządzenia była już kilkukrotnie przekładana. Acer postanowił kolejny raz przesunąć termin – tym razem na drugą połowę tego roku.

Początkowo Acer Iconia miał być pierwszym 7-calowym tabletem z systemem Honeycomb. Konfiguracja sprzętowa była kolejnym czynnikiem wskazującym na to, że najnowszy produkt Acera będzie cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony użytkowników już od momentu premiery.

Dzisiaj pojawiła się plotka, że Acer zamierza zrezygnować z produkcji tego urządzenia. Przedstawiciel brytyjskiego oddziału Acera szybko sprostował tę informację wyjaśniając, że rynkowa premiera oczywiście odbędzie się, ale stanie się to najprawdopodobniej w drugiej połowie br. Nadal jednak nie wiadomo w których krajach będzie on dostępny.

Opóźnienie w premierze może oznaczać problem dla Acera – konkurencja w tym segmencie tabletów staje się coraz większa i najprawdopodobniej w momencie, gdy A100 trafi wreszcie do sprzedaży, rywale będą mieć znacznie ciekawszą ofertę.

Źródło: SlashGear

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula