Motorola Calgary z Androidem

Newsy

O pierwszej Motoroli z systemem Android było już głośno od dawna. Nawet pojawiły się plotki że ten niezbyt dobrze radzący sobie producent podczas kryzysu chce całkowicie przestawić się na produkcję telefonów opartych o system Google. Wczoraj BGR poinformował o pierwszej Motoroli z Androidem. Według zapewnień ma ona nazywać się Calgary. Wiadomo również, że to nie jedyny produkt tego producenta oparty o Android OS. Znany jest również telefon o nazwie kodowej Ironman – bardzo podobny do Calgary, ponieważ jest wyposażony w pełną klawiaturę QWERTY, WiFi oraz 3G.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Gorsze wiadomości donoszą o anulowaniu kilku modeli takich jak Flash czy Inferno z dotykowymi ekranami.

Kiedy zobaczymy pierwszą Motorolę z Androidem? Wierząc plotkom już w przeciągu miesiąca, ponieważ produkty są już na ostatniej prostej przed prezentacją.

Skomentuj na Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x