Tablet Samsunga ze Snapdragonem 710

Samsung wciąż wierzy w tablety. Właśnie pracuje nad flagowym modelem

Newsy

Następna generacja wysokiej klasy tabletów firmy Samsung może dokonać znaczącego skoku naprzód. Od czasu premiery Samsunga Galaxy Tab S5e wiele osób zastanawiało się, kiedy swoją premierę będzie miał model Galaxy Tab S5. Wiele wskazuje na to, że Samsung już nad nim pracuje i to w dwóch wariantach. Najnowsze przecieki mówią bowiem o urządzeniach numerowanych jako SM-T860 i SM-T865. Najprawdopodobniej będą to odpowiednio wersja Wi-Fi oraz wersja wykorzystująca łączność komórkową.

Samsung Galaxy Tab S5 nadchodzi?

samsung galaxy tab s5

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Poprzednie urządzenia flagowe z serii Tab S firmy Samsung tradycyjnie noszą numery modeli SM-T8xx. Jest to więc kolejny argument potwierdzający tezę o tym, że Samsung Galaxy Tab S5 nadchodzi. Jest jednak mały szkopuł. Pierwsza generacja tabletów Samsung AMOLED, Galaxy Tab S, nosiła kod modelu SM-T80x. Tab S2 to SM-T81x, Tab S3 pojawił się pod postacią SM-T82x, a w zeszłym roku ukazał się Galaxy Tab S4, znany również jako SM-T83x. Dziwi więc ten olbrzymi skok w numeracji.

Zobacz też: Technologiczny optymizm – jak Dolina Krzemowa stała się religią

Niestety przecieki, mimo że informują o znacznym wzroście wydajności względem poprzedników, nie podają nam żadnych konkretów co do specyfikacji nadchodzącego urządzenia. Najprawdopodobniej zostanie on wyposażony w układ Snapdragon 855, ponad 10-calowy ekran SAMOLED oraz minimum 4 GB pamięci operacyjnej, a przynajmniej takie wnioski można wysnuć na podstawie modelu Galaxy Tab S4, oraz zapewnień o wysokiej wydajności tabletu. Na więcej informacji przyjdzie nam jeszcze poczekać. Bardzo cieszy mnie fakt, że jest szansa na tak wydajny tablet na Androidzie.

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x