Wiedźmin za darmo na GOG

Pierwszy Wiedźmin w edycji rozszerzonej do pobrania za darmo

Newsy

Pierwszy Wiedźmin jest grą, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. To dzięki niemu CD Project RED zbudował podwaliny, które pozwoliły firmie na wydanie trzeciej części cyklu, która podbiła serca graczy na całym świecie. Oczywiście jedynka nie jest grą wybitną. Mechanika pozostawiała nieco do życzenia, zewsząd atakują nas klony tych samych postaci, animacje są niezwykle drewniane, a dialogi były dość pompatyczne. Natomiast najlepsze z nich były przepisane niemal co do słowa z książek, co mogło razić fanów prozy Sapkowskiego. Mimo tych niedociągnięć pierwszy Wiedźmin jest tytułem, w który warto zagrać.

Wiedźmin za darmo na GOG-u

Wiedźmin za darmo na GOG

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Gdyby jakimś cudem ktoś jeszcze nie miał swojej kopii gry, to pojawia się doskonała okazja, żeby ją zdobyć całkowicie za darmo. Wystarczy zapisać się do newslettera GOG.com oraz mieć zainstalowanego klienta sklepu — GOG Galaxy, oraz dodanie gry GWENT do swojej biblioteki. Dzięki temu wyląduje w niej także pierwsza część Wiedźmińsiej trylogii.

Zobacz też: Sony Xperia 2 bez tajemnic. Kolejny flagowiec firmy czeka na debiut

Jak widać, akcja ta nie jest zwykłym rozdawaniem kilkunastoletniej gry fanom, a raczej promocja GWENT-a. Oczywiście nie ma w tym nic złego. Producent ma pełne prawo reklamować swój produkt, dodając przy tym coś od siebie. Tym bardziej że GWENT jest grą darmową. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w pierwszą grę z serii Wiedźmin, to nadarzyła się świetna okazja, żeby ją zdobyć. Mimo że nie postarzała się najlepiej, to gorąco polecam, ponieważ klimat tej produkcji jest niesamowity.

Źródło: GOG


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x