Cena HTC Flyer w Polsce

Newsy

HTC-Flyer-3-views-540x419

Znana jest już cena tego tabletu w Polsce. Można o nim przeczytać chociażby tutaj lub tutaj. Początkowo będzie on dostępny w RTV euro AGD i na stronie internetowej redcoon.pl, należącej do grupy Media-Saturn (odpowiadającej za sieć sklepów Saturn oraz MediaMarkt). W pierwszym przypadku znana jest cena wersji bez modułu 3G i będzie ona wynosić 3199 zł. Na wspomnianej stronie internetowej, za tablet przyjdzie nam zapłacić 2999 zł i będzie on wyposażony w moduł 3G i 32GB wbudowanej pamięci. 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jak widać, w Polsce został doliczony „podatek” od nowości i większość ludzi będzie prawdopodobnie czekać na pojawienie się tabletu u operatorów. Jeśli do tego dodać ponad 200 zł za rysik „Magic Pen”, cena wydaje się być po prostu kosmiczna.

źródło: http://techtrendy.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x