htc one two one+ m8 przód

 

Przemyślenia na temat wyglądu nowego flagowego modelu HTC zostały ostatnio mocno ograniczone, a to za sprawą ujawnienia informacji, że M8 będzie garściami czerpał z designu obecnego topowego modelu One. Jednak ta wiadomość sprawiła, że do Sieci zaczęły wyciekać zdjęcia przedstawiające One+/One 2.

 

Ostatnio przedstawione przez Kamila domniemane zdjęcia pleców następcy One zostały teraz uzupełnione przez fotografię przodu urządzenia zamieszczoną na początku newsa oraz następującą:

 

htc one two one+ m8 przód 2

 

Wszystko się zgadza – design wyraźnie zaczerpnięty z obecnego flagowego smartfonu firmy i tym samym mniej, więcej zgodny z samą obudową, która krąży po Sieci od dłuższego czasu:

 

htc m8

 

Jednak do słowa doszedł jeden z pracowników HTC, który na swoim profilu na Twitterze zamieścił następujący wpis:

 

 

Niestety, ale nie wiemy, czy ta wypowiedź tyczy się zarówno obu wycieków zdjęć, czy tylko jednego z nich (przodu lub tyłu). Jednak wiedząc, że w kwestii przedniego panelu żadnych większych rewolucji (oprócz zmiany wirtualnych klawiszy) HTC zapewne nie poczyni toteż możemy przypuszczać, że powyższa wypowiedź dotyczy pleców urządzenia.

 

Przewidywana premiera następcy One datowana jest na marzec i sądząc po zainteresowaniu oraz ilości plotek dotyczących M8, istnieje duża szansa, że poznamy ten model w pełni przed oficjalną prezentacją.

 

 

źródło: GSMArena.com, Twitter.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.