Samsung Internet jest jedną z najpopularniejszych przeglądarek na Androida. Nie zawdzięcza tego jedynie temu, że jest preinstalowana na każdym smartfonie największego producenta smartfonów na świecie. Jest ona szybka, lekka i funkcjonalna, dzięki czemu zyskała olbrzymie grono zwolenników, zwłaszcza że można ją zainstalować na niemal dowolnym urządzeniu z Androidem. Samsung Internet v9.4, który jest obecne w wersji beta, przynosi kilka istotnych nowości.

Nowości w Samsung Internet v9.4

Samsung Internet v9.4

Wersja beta pozwala również na zmianę nazwy stron, które dodają do ekranu głównego, aby uzyskać łatwy, jednokrotny dostęp. Do tej pory nazwa była ograniczona do tytułu danej strony internetowej. Tak nie jest już w przypadku najnowszej wersji bety internetowej Samsung Internet. Użytkownicy będą teraz mogli zmienić nazwę skrótów, zanim zostaną umieszczone na ekranie głównym.

Zobacz też: iPhone 11 z kontrowersyjnym rozwiązaniem i w nowych kolorach

Nowy menedżer powiadomień umożliwia użytkownikom śledzenie wszelkich powiadomień wysyłanych przez aplikację. Jest to przydatne w sytuacjach, w których użytkownik może przypadkowo je odrzucić i chce im się przyjrzeć. Jest to prosty pomysł, który bardzo ułatwia użytkownikowi sprawdzenie wszystkich powiadomień z aplikacji, kiedy tylko zechce. Rejestr zmian do aktualizacji zawiera również Nawigację po historii. Jednak nie jest jasne, o co w niej chodzi, ponieważ nic się nie zmieniło w sekcji Historia. Na koniec, jest też nowy menedżer zakładek dla tabletów. Jak widać, zmiany nie są zbyt spektakularne. Z drugiej jednak strony Samsung Internet śmiało można uznać za produkt kompletny. Dlatego też dostaje on liczne szlify, ale nie wymaga rewolucyjnych zmian.

Źródło: Androidpolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.