Tablet HTC Puccini z procesorem 1,5 GHz i systemem Honeycomb?

Newsy

htc-puccini

W ostatnich dniach pojawia się coraz więcej informacji na temat nowego tabletu firmy HTC. Puccini – bo tak podobno ma się nazywać – może być bardzo atrakcyjną propozycją dla osób, które wyjątkową sympatią darzą urządzenia tworzone przez tajwańskiego producenta.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Pierwszą informacją, która wyszła na jaw, było to, że HTC Pucinni najprawdopodobniej będzie posiadać 10-calowy ekran WXGA o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Jest to bardzo dobra i jednocześnie ważna wiadomość dla wszystkich osób, które uważają, że mniejsze ekrany przyczyniają się do znaczącego pogorszenia komfortu korzystania z tego typu urządzeń.

Coraz więcej dowiadujemy się również na temat tego jak wyglądać będzie konfiguracja sprzętowa Pucciniego. Sercem tabletu najprawdopodobniej będzie dwurdzeniowy procesor Qualcomm (MSM8660), taktowany zegarem 1.5 GHz. Dzięki zastosowaniu tego procesora możemy mieć pewność, że nawet nowe i bardzo wymagające gry będą działały bardzo płynnie.

Entuzjaści nowych technologii na pewno będą zainteresowani faktem, że tablet ten ma być dostępny w wersji z modułem 4G LTE. Dzięki zastosowaniu tego komponentu, w niektórych krajach możliwe będzie korzystanie z naprawdę bardzo szybkiej transmisji danych, sięgającej nawet do 150 Mb/s.

Istnieje bardzo duża szansa, że HTC Puccini będzie miał na pokładzie system Honeycomb. Nie wiadomo jednak czy będzie to już Honeycomb 3.1, czy może wcześniejsza wersja, a aktualizacja zostanie udostępniona w ciągu kilku tygodni po rozpoczęciu sprzedaży.

Źródło: 911htc.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x