Cienkie ramki mają być jednym z największych atutów phabletu LG G Pro 2

Newsy

lg g pro 2 1

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Wyświetlacze w dzisiejszych smartfonach osiągają już niebotyczne rozmiary, które jeszcze kilka lat temu mogłyby wydawać się nieporozumieniem. Jednak dzięki różnorodności w produktach czołowych producentów telefonów komórkowych, możemy właśnie wyróżnić stosunkowo nową kategorię smartfonów jakim są phablety.

 

Stosowanie ogromnych wyświetlaczy wiąże się oczywiście ze sporymi rozmiarami całego urządzenia toteż niektórzy producenci dążą do tego, aby jak najlepiej wykorzystać powierzchnię takiego smartfonu lub nieużywaną jej część najzwyklej w świecie zlikwidować. Pod tym względem, z czołówki, wyróżnia się LG, które w swoich flagowych smartfonach stosuje bardzo cienkie ramki w okół wyświetlacza. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzący nowy phablet tej firmy, G Pro 2, nie będzie pod tym względem odmienny. Prawdopodobny 5,9-calowy wyświetlacz będzie zajmował aż 77,2% całej powierzchni przodu urządzenia. Taki wynik mógł zostać uzyskany dzięki cienkim ramkom, które mają mieć szerokość zaledwie 0,4 mm.  Tym samym rozmiary całego urządzenia zostaną mocno zredukowane i będą najprawdopodobniej zbliżone do konkurencji ze znacznie mniejszymi wyświetlaczami.

 

Nadchodzący konkurent Samsunga Note’a 3 z każdym dniem ujawnia kolejne swoje zalety. Wcześniej poznaliśmy część specyfikacji, znamy termin premiery, który wypada na targi Mobile World Congres w Barcelonie i właśnie pod koniec bieżącego miesiąca przekonamy się jak LG G Pro 2 będzie prezentować się w rzeczywistości.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x