LG G3 przewyższy możliwości Samsunga Galaxy S5?

Newsy

Galaxy S4 vs G2

Już 24 Lutego na konferencji Unpacked 5 Samsung najprawdopodobniej przedstawi swój najnowszy flagowy smartfon – Galaxy S5, którego specyfikacja ukazała się wczoraj na Twitterze. Tymczasem jednak konkurencja nie śpi, przynajmniej ta, spod znaku LG, która już na tym etapie sugeruje wyższość następcy G2 nad produktem konkurencji.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

S5 zdecydowanie odświeży linię Galaxy Samsunga nowymi możliwościami i funkcjami. Dla przypomnienia główną cechą odróżniającą go od konkurencji ma być zastosowany ekran o rozdzielczości QHD (1440 x 2560) oraz czytnik tęczówki oka. Nowa S’ka trafi do sprzedaży na pewno szybciej niż G3, którego premiera szacowana jest na maj. Nie przeszkadza to jednak LG w tym, aby przedstawiać model G3 za pośrednictwem koreańskiego portalu ZDNet jako „Galaxy S5 Killer. I chociaż za wcześnie jest jeszcze na werdykt, to na rodzimym podwórku (obie firmy pochodzą z Korei Południowej) już teraz zaczyna się bitwa o klienta. Co my, zwykli użytkownicy z tego mamy? Wbrew pozorom całkiem sporo, gdyż nie od dziś wiadomo, że zdrowa konkurencja sprzyja innowacyjności. Czekamy więc na kolejne informacje na temat S5 oraz G3, bo batalia może być bardzo zacięta i spektakularna. Miejmy nadzieję, że obie firmy zaskoczą nas czymś nowym i ciekawym, a szumne zapowiedzi nie okażą się przysłowiowym słomianym zapałem.

 

Źródło: phonearena.com, digitalelectronics.co.in


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x