ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 już w sprzedaży

Autor: Mateusz Buszkiewicz Kategoria: Newsy

galaxy_note_pro_12.2

Samsung ogłosił, że długo wyczekiwany tablet Galaxy Note Pro 12.2 jest już dostępny w sprzedaży detalicznej w Anglii. Za 649 funtów możecie już dziś mieć swojego 12 calowego potwora wyposażonego w Android KitKat.

Wersja tylko z WiFi, która jest bardzo podobna do Galaxy Note 10.1 (edycja na 2014 rok), jest dostępna w sprzedaży w wybranych sieciach, takich jak Carphone Warehouse czy John Lewis

Za tę – mówiąc bez żadnej przesady – górę pieniędzy, dostaniecie tablet z 12.2-calowym ekranem o rozdzielczości 2560×1600, procesorem Exynos 5 Octa, 3GB pamięci RAM, 32GB pamięci wewnętrznej oraz możliwość jej rozszerzenia przy pomocy karty microSD. Dodatkowo, nie można zapomnieć o 8 megapikselowym aparacie i ogromnej baterii, która ma pojemność 9500mAh. Zdecydowanie wystarczy na kilkanaście godzin dobrej rozrywki.

Warto również wspomnieć, że nowe oprogramowanie Samsunga zainstalowane na talbecie, posiada mocno ulepszony multitasking, pozwalający na uruchomienie aż 4 aplikacji na ekranie w tym samym czasie.

Pozostałe wersje Galaxy Tab Pro (10.1 i 8.4 calowe) mają trafić do sprzedaży później – ale jeszcze w tym kwartale.

Źródło: AndroidCentral.com

Sprawdź najnowsze wpisy