etui oneplus 7 pro cena wyglad design

Oficjalne etui OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro – tak do kompletu

Newsy

Dwa dni. Tyle dzieli nas od premiery kolejnej generacji smartfonów od matematycznej firmy. W tym roku OnePlus szykuje dwa modele, o czym zapewne doskonale wiecie. Co prawda mówi się głównie o OnePlus 7 Pro, ale to naturalne, że słabsi reprezentancie odchodzą w cień. Z racji, że do oficjalnej prezentacji pozostało już niewiele czasu, to też okazuje się, że Chińczycy już naprawdę niewiele mają do ukrycia. Szczególnie gdy dodamy do tego etui dla obu smartfonów. Tak, one też już są w Sieci.

Etui OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro w klasycznej formie

To kolejne już potwierdzenie designu z ułożeniem aparatów na tylnej części obudowy. Po raz kolejny przekonujemy się, że OnePlus 7 w stosunku do OnePlus 6T w głównej mierze będziemy w stanie rozróżnić po tym, że dioda doświetlająca została wchłonięta przez wystający zestaw aparatów. Same etui podtrzymują już naprawdę wieloletnią tradycję ich tworzenia. Pojawiają się karbonowe propozycje, jak i piaskowiec. W tej materii nie musimy spodziewać się żadnych rewolucji. Ceny w okolicach 100-150 złotych też nie powinny się zmienić.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz też: Co wyróżnia Pixela 3a wśród budżetowych smartfonów?

Jak już wspomniałem, do premiery OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro pozostały dwa dni. Znamy ceny i specyfikację smartfonów, więc tak naprawdę powoli można stwierdzać, czy oczekiwanie na nową generację było siebie warte?

 

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x