note3-swarovski_2_610x541

Imitację skóry na obudowie Samsunga Galaxy Note 3 można uznać za spory krok w przód w kwestii designu, w porównaniu do prostych, platikowych paneli tego producenta. Kilka miesięcy po premierze nowego „notatnika” koreański koncern pomyślał również o przygotowaniu czegoś specjalnego dla najbardziej ekstrawaganckich klientów. Podczas Mercedes Benz Fashion Week organizowanego w Nowym Yorku, Samsung ogłosił połączenie sił z liderem w dziedzinie kryształków – Swarovskim, aby nadać błysku flagowemu smartfonowi.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

samsung-galaxy-note-3-klapka-swarovski-450x293

Wyżej wspomniana obudowa będzie dostępna w trzech kolorach: czarnym, srebrnym oraz odcieniu nazwanym ‚Bermuda Blue’. Zanim jednak zaczniecie wyszukiwać gdzie można nabyć to dzieło, jest kilka rzeczy o których warto wiedzieć. Po pierwsze – cena. Ta niecodzienna królowa odblasków uszczupli budżet kupującego aż o 299 dolarów. Jak na samą obudowę to dużo, jednak można przymknąć na to oko, w przypadku gdy zdajemy sobie sprawę że to jednak Swarovski, a walentynki już niebawem. Po drugie – zawartość opakowania. Producent dołącza do zestawu pasującą kolorystycznie bransoletkę, która z całą pewnością urzeknie serce Waszej lubej. Po trzecie – miejsce zakupu. Zagraniczne licytacje jeszcze milczą, więc jedyne co nam pozostaje, to udać się do Nowego Yorku, aby odebrać ją w sklepie Svarowskiego na Manhattan’ie.

Źródło: AndroidCentral.com
Mateusz Buszkiewicz