ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
one vision

Motorola One Vision – wiemy o niej coraz więcej

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

WinFuture opublikował obszerny wyciek dotyczący Motoroli One Vision. Jej specyfikacja niewiele odbiega od wcześniejszych plotek na temat tego urządzenia, chociaż widać pewne różnice.

Motorola One Vision – najnowsze przecieki

Taka zgodność przecieków znacznie zmniejsza szansę na to, że zostaniemy w jakiś sposób zaskoczeni przy premierze urządzenia. Jak można zauważyć na podstawie marki One, One Vision stanie się najnowszym urządzeniem z systemem Android One od Motoroli. Jednak w przeciwieństwie do poprzednich smartfonow z tej serii, które korzystały z procesorów Snapdragon serii 600, One Vision podobno ma na pokładzie układ Samsunga: Exynos 9609 o taktowaniu zegara 2.2 GHz. Będzie miał również 4 GB pamięci RAM i minimum 128 GB pamięci masowej, którą będzie można rozszerzyć za pomocą karty micro SD. Smartfon będzie obsługiwał dwie karty SIM. Jeśli chodzi o front urządzenia, to dostaniemy 6,3-calowy wyświetlacz Full HD+. Motorola staje się drugim producentem, który korzysta z proporcji ekranu 21:9 zaraz po Sony. Co prawda nie będzie on miał notcha. Dostaniemy w nim jednak dziurę w ekranie, w której będzie skrywała się kamera selfie o rozdzielczości 25 Mpix.

Zobacz też: Apple potrzebuje nowego iPhone SE. Wzorem musi być Pixel 3a

Główny aparat będzie wyposażony w moduł 48 Mpix. Według plotek będzie on miał funkcję noktowizora. To jednak wymagałoby obecności diod IR z obok tych pełniących funkcję lampy błyskowej. Nie zabranie także NFC, Bluetooth 5.0 oraz USB-C. Niestety przecieki nie mówią nic o porcie Jack 3.5 mm. Za zasilanie ma odpowiadać akumulator o pojemności 3500 mAh. Jeśli zaś chodzi o wymiary, to mają one wynosić 160.1 × 71.2 × 8.7 mm a masa urządzenia to 180 gram. One Vision będzie kosztować 299 euro, gdy będzie dostępny do zakupu 16 maja w Europie. Będzie on dostępny w dwóch kolorach, niebieskim oraz brązowym.

Źródło: Androidpolice

Sprawdź najnowsze wpisy