Mozilla zapowiada Firefox Launcher

Aplikacje

firefox-androidJednym z celów Mozilli jest dostarczenie użytkownikom Sieci wygodnego korzystania z jej zasobów bez względu na miejsce pobytu i posiadane urządzenie. Fundacja od kilku lat konsekwentnie realizuje swoje zamierzenie, choć nie udało się jej przy okazji uniknąć kilku wpadek. Jedną z najpoważniejszych w ostatnim czasie, był niezbyt udany start autorskiego systemu operacyjnego – Firefox OS na słuchawkach Alcatela. Korzystając z urządzeń opartych na platformie Android można jednak z powodzeniem surfować w Internecie za pomocą dedykowanej przeglądarki.

Firefox-Launcher-web

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W dniu wczorajszym podczas trwającej konferencji InContext 2014 Mozilla przy współpracy z EverythingMe zaprezentowała zajawkę  Firefox Launcher for Android. W założeniu nakładka ta ma ułatwić użytkownikowi przeglądanie ulubionych treści i dawać się prosto konfigurować zgodne z jego preferencjami. Launcher ma również zintegrować kontekstowe wyszukiwanie aplikacji z mobilną wersją przeglądarki Firefox. Na chwilę obecną musimy zadowolić się zaprezentowaną koncepcją i opublikowanym zrzutem z ekranu. Programiści zaangażowani w projekt intensywnie pracują, aby jak najszybciej umożliwić przeprowadzenie beta testów.

 

Źródło: blog.mozilla.org


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x