HTC Sensation 4G dla T-Mobile 12 czerwca?

Newsy

HTC-Sensation-4G-T-Mobile-launch-date-price-199-12-June

HTC Sensation (prezentacja telefonu) miał być głównym rywalem tajwańskiego producenta dla Samsunga Galaxy S II. I choć pierwsze benchmarki nie napawają optymizmem, a konfiguracja sprzętowa w odniesieniu do najnowszego telefonu z serii Galaxy nie jest powalająca, to smartfon ten wciąż budzi zainteresowanie wielu osób, m.in. ze względu na ekran o rozdzielczość qHD, znakomitą nakładę Sense UI 3.0 oraz ładną, aluminiową obudowę.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

W związku z tym przedstawiam kolejne doniesienia z frontu. Tym razem zawdzięczamy je portalowi TmoNews i dotyczą one niemieckiej sieci T-Mobile. Serwis ten uchwycił na zdjęciu informację, na której widnieje oficjalna data rozpoczęcia sprzedaży telefonu przypadająca na dzień 8 czerwca 2011r.

Screen-shot-2011-05-15-at-3.57.52-PMwtmk

W sieci jest jednak kolejne zdjęcie, na którym, oprócz ceny telefonu wynoszącej 199,99 dolarów przy zawarciu nowej umowy, pojawiła się kolejna data, tym razem 12 czerwca 2011r. Wobec powyższych można przypuszczać, iż pierwsza data dotyczy światowej premiery telefonu, natomiast druga odnosi się do dnia, w którym trafi on do operatora T-Mobile.

htcsensation-sg-540x403

Jakby nie było, do rozpoczęcia sprzedaży pozostało niewiele czasu, mniej niż miesiąc, dlatego już teraz można zacząć odkładać na niego pieniądze. Przypuszczalnie u polskich operatorów telefon powinien pojawić się do końca czerwca, jednak jak będzie w przypadku Ery? Czy jej rebranding oznacza, iż w nowym T telefon zostanie również udostępniony na początku przyszłego miesiąca? Na pewno niedługo dowiemy się znacznie więcej.

źródła: tmonews.com oraz androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x