asus zenfone 6 zapowiedz specyfikacja

Asus Zenfone 6 naprawdę świetnie się zapowiada – budowa kolejnym atutem

Newsy

Wczoraj przedstawiłem Wam część specyfikacji Asusa Zenfone 6. O ile zwykle opieramy się na plotkach, tak w tym wypadku to producent oficjalnie ujawnił kluczowe elementy — niektóre w dosyć nietypowy sposób. Jednak prezentacja na papierze to nie wszystko, co kieruje nas do zakupu danego modelu. Liczy się też wygląd, jak i ogólnie rozumiana budowa z jej konstrukcją oraz wykonanie. O ile design i jego ocena to wyłącznie kwestia gustu, tak kolejne kwestie zapowiadają się wyjątkowo.

Asus Zenfone 6 to slider, ale jego budowa pozwala na więcej

Wiemy już z materiałów promocyjnych, zapraszających nas na konferencję, że Asus ma już dość wycięcia w wyświetlaczu. Teraz okazuje się, że firma nie chce stawiać też na mechaniczne wysuwane aparaty. Jak możecie zobaczyć powyższą makietę, to od razu widać koncepcję Tajwańczyków. Budowa Zenfone’a 6 ma się opierać na sliderze, który już dobrze znamy z Xiaomi Mi Mix 3, Honorze Magic 2 czy też Lenovo Z5 Pro. Jednak Asus idzie o krok dalej i chce pozwolić na wysuwanie obudowy z obu stron. Góra ma odsłaniać aparat, a dół głośniki. Z tyłu zapewne będą irytować wystające obiektywy, ale… nie można mieć wszystkiego. Co ciekawe, podobną wizję pokazał nam swego czasu Evan Blass:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Otwarcie Google I/O 2019, czyli najważniejsze nowości z konferencji.

Asus niewątpliwie długo eksperymentował z różnymi pomysłami na wygląd swoich smartfonów. W końcu swego czasu do Sieci przedostały się prototypy, których uroda… nie była górnolotna. Tym sposobem Zenfone 6 zapowiada się na ciekawego slidera. Do tego dochodzi świetna specyfikacja i ogromny akumulator, więc 16 maja możemy poznać naprawdę atrakcyjną propozycję. Oby cena była równie atrakcyjna, co w przypadku poprzednika.

 

Źródło: Twitter, FoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x