ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

7mm grubości tabletu? Czemu nie! Oto OGT Eros!

Autor: Adrian Todorczuk Kategoria: Newsy

eros
Owiany tajemnicą, najcieńszy tablet na świecie niedługo ujrzy światło dzienne. Na razie każdy zainteresowany może obejrzeć film promocyjny zamieszczony na portalu YouTube. Czy tajemnicza nazwa Eros celowo nawiązuje do mitologicznego boga miłości – tego producent w chwili obecnej nie zdradza. Jednak Eros z pewnością może zachwycić swoją smukłą, wręcz erotyczną „sylwetką”.

Pierwsze wzmianki o tej nowince technicznej pojawiły się już w lutym bieżącego roku. Swoimi rozmiarami urządzenie bije nie tylko cienkiego 8,8 mm iPada 2, ale również 8,6 mm Samsung Galaxy Tab. Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że to zdecydowanie najcieńszy tablet na rynku Androidów.

„Konkurencjo drżyj”. Takimi groźbami straszy wiele portali, czy aby jednak słusznie? Poza tajemniczą fotografią oraz filmem, w którym na samym końcu krótko prezentuje się sam tablet, a wcześniej pojawiają się hasła mające przekonać widza do niezwykłości tabletu (niezwykły, innowacyjny, wspaniały, jedyny w swoim rodzaju, nierzeczywisty), nie otrzymujemy nic. No, może poza niepotwierdzonymi specyfikacjami. 10-calowy pojemnościowy ekran o rozdzielczości 1280×800 pikseli, 1 Ghz procesor, najprawdopodobniej dwurdzeniowy, dysk o pojemności 32 lub 64 GB z możliwością rozszerzenia dzięki kartom SD. Ponadto dwie kamery, przednia 3Mpx, tylna 5Mpx. I oczywiście Honeycomb na pokładzie. Nieznana jest jeszcze jego wersja.

Oczywiście cena oraz data premiery owiana jest tajemnicą. Ochłońmy chwilę i poczekajmy, zapewne wiele tygodni, a później oceńmy chłodno czym tak naprawdę może zaskoczyć nas to cieniutkie cudo. 

źródło: http://androidcommunity.com/

Sprawdź najnowsze wpisy