Cupcake z Polskim menu dla Era G1 na początku maja?

Newsy

Poniżej zamieszczamy artykuł dodany kilkanaście minut temu przez portal Gazeta.pl.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Użytkownicy Era G1 z Google będą mogli korzystać z menu i funkcji w języku polskim. Udostępnione zostaną również nowe aplikacje, które rozszerzą możliwości telefonu.

Dotychczasowi użytkownicy Era G1 będą mogli nieodpłatnie pobrać aktualizację oprogramowania oraz dokonać jej automatycznej instalacji za pomocą funkcji Over The Air.Informacja o dostępności nowych aplikacji zostanie przesłana na telefon w pierwszych dniach maja.

Dzięki nowemu oprogramowaniu, użytkownicy Era G1 będą mogli wybrać pomiędzy dotychczasową klawiaturą a nową ekranową. Nowością jest możliwość automatycznej zmiany położenia ekranu przy korzystaniu z przeglądarki internetowej czy poczty email.

Amatorzy filmów będą mogli wykorzystywać 3,2-megapikselowy aparat zainstalowany w telefonie Era G1 do kręcenia filmów a następnie odtwarzać je na ekranie telefonu. Najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem jest funkcja bezpośredniego umieszczania filmów na YouTube. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość przesyłania zdjęć wykonanych za pomocą Era G1 bezpośrednio do serwisu Picasa Web Album. Programiści systemu Android unowocześnili również funkcję audio. Po zainstalowaniu najnowszego oprogramowania, aparat Era G1 można, za pomocą Bluetooth, zsynchronizować z urządzeniami samochodowymi oraz zestawami słuchawkowymi (oprogramowanie jest kompatybilne z profilem A2DP).

Poza udostępnieniem powyższych aplikacji, najnowsza wersja oprogramowania wprowadza nowe elementy graficzne (widżety), dostępne, między innymi, dla funkcji kalendarza i odtwarzacza muzyki. Pozostałe zmiany dotyczą funkcji zoom, obsługi poczty elektronicznej oraz przeglądarki internetowej.

Skomentuj na Forum Era G1


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x