lg l1 ii tri

 

L-Style jako jedna z niewielu tak dużych rodzin smartfonów cieszy się ogromną popularnością na każdym szczeblu. Podobnie sytuacja wygląda z drugą edycją popularnej serii LG i tym samym L3 II, L5 II, L7 II i L9 II doskonale odnajdują się na rynku zbytu. Jednak wiele osób zapomina o jeszcze jednym modelu L-Style.

 

Nie trudno zauważyć, że LG korzysta z nieparzystych cyfr, ale brakuje jedynki. Nic bardziej mylnego, L1 II, mimo że mało popularny, również istnieje i właśnie doczekał się swojej nowej odmiany, która została w dosyć zabawny sposób nazwana: L1 II Tri (jeden, dwa, trzy). Zgodnie z hierarchią L-Style, im niższa cyfra tym mniejszy i mniej wydajny smartfon. Tak oto specyfikacja L1 II (Tri) prezentuje się następująco:

 

  • 3-calowy wyświetlacz QVGA (320×240);
  • jednordzeniowy procesor (1GHz) z 512MB RAM;
  • 4GB wbudowanej pamięci dla użytkownika z możliwością jej rozszerzenia za pomocą kart microSD;
  • aparat 2MPx (z funkcją „Cheese”);
  • akumulator o pojemności 1540mAh;
  • Android 4.1 Jelly Bean.

 

Do powyższych punktów należy dołączyć wsparcie dla trzech kart SIM i tym samym dodatkowy klawisz pod wyświetlaczem do ich przełączania. Ta możliwość sprawia, że L1 II Tri dołącza do małej grupy urządzeń potrafiących obsłużyć trzy karty operatorów w sieci 3G.

 

lg l1 ii tri 2

 

Cena za takie urządzenie? Niecałe 400 zł. Póki co dostępne jedynie w Brazylii i brakuje informacji o międzynarodowej dostępności.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.