Nowy Nexus od LG z Tegrą 3 na pokładzie?

Newsy

lg-nexus-3

Pod koniec tego roku ma odbyć się premiera najnowszej wersji Androida o nazwie Ice Cream Sandwich. Najwidoczniej Google uznało, iż jest to odpowiedni moment, aby wydać następcę Nexusa S. Na podstawie wypowiedzi prezesa Nvidii, Jen-Hsun Huanga, można wywnioskować, iż dzięki rozpoczęciu ścisłej współpracy z Google przy tworzeniu kolejnej wersji Androida, nowy Nexus będzie pracował na ich najnowszej mobilnej platformie. Nvidia Tegra 3 jest pierwszym mobilnym układem posiadającym 4 rdzenie CPU i według producenta jest 5-krotnie szybszy od obecnej generacji tego układu. 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Dotychczas Google nie faworyzowało żadnego producenta, czego dodowem było współtworzenie urządzeń z HTC (Google Nexus One), Samsungiem (Nexus S) oraz Motorolą (Xoom). Idąc drogą dedukcji, jest bardzo prawdopodobne, że kolejny Nexus wystąpi pod marką LG, które przedstawiając m. in. LG Optimusa 2X (w Polsce pod nazwą LG Swift 2X) oraz LG Optimusa 3D pokazało, iż należy do ścisłego grona największych graczy na rynku Androida.

Na chwilę obecną jest więcej domysłów niż potwierdzonych informacji, jednak budzą one dużą ciekawość, na co ostatecznie zdecyduje się Google. Może lepszym wyborem byłby Qualcomm bądź TI? Dajcie nam znać w komentarzach jakie macie zdanie na ten temat.

źródła: androidandme.com, gizmocrunch.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x