ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Xiaomi Mi A2

Trzy smartfony Xiaomi Mi A3 i każdy ponadprzeciętnie wydajny

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Xiaomi w tym roku bardzo agresywnie podeszło do mobilnego rynku. Szczególnie widać to po cenach ich smartfonów, którymi możemy się zachwycać, chociaż moja recenzja Mi 9 SE pokazuje, że nie wszystko jest idealne. Mimo wszystko Chińczycy dopiero się rozpędzają. Jedną z kluczowych dla tej firmy serią jest Mi A, czyli modele z Android One. Ich premiera wciąż przed nami, ale już poznajemy szczegóły dotyczące specyfikacji. Jedno jest pewne, na wydajność żadnego z trzech reprezentantów serii Mi A3 nie powinniśmy narzekać.

Xiaomi Mi A3 to seria trzech smartfonów, która o wydajność nie musi się martwić

O tym, że w tym roku świat mają ujrzeć trzy smartfony Mi A3, już powinniście wiedzieć. Ich cechą wspólną ma być czytnik linii papilarnych zatopiony w ekranie. Co nieco o specyfikacji Mi 9X już się dowiedzieliśmy, ale sprawy przybierają innego oblicza. Jak możecie zobaczyć powyżej, cała trójka reprezentantów serii Mi A3 ma oferować Snapdragona z serii 7xx. To oznacza, że Mi 9X może być lepszy lub ktoś się myli. Mylić może się też osoba, która rozszyfrowywała znaczenie kodowe układu, gdyż te często są mylone pomiędzy wysokimi propozycjami 6xx, a właśnie 7xx. Jednak skoro mają to być topowe układy, a smartfony odpowiednio wyważone, to aż nasuwa się podział na Snapdragona 730, Snapdragona 712 i Snapdragona 710. Xiaomi zapowiedziało, że szykuje się do premiery modelu z tą pierwszą jednostką, więc coś może być na rzeczy.

Zobacz też: Aparaty w ekranie to przyszłość i Samsung już jej nie ukrywa!

Nie można też nie zauważyć wzmianki o kolejnej flagowej propozycji w ramach tej samej konwersacji na Twitterze. Niemniej zdradza ona tyle, co nic. Być może będzie to kolejna propozycja z rodziny Mi Mix lub następna wariacja Mi 9. Niemniej o serii Mi A3 nie powinniśmy zapominać, bo zapowiada się coraz ciekawiej.

Źródło: GSM Arena, Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy