Plotek i przecieków na temat nadchodzącego flagowca od Redmi jest bardzo dużo. Niestety, wiele z nich się wzajemnie wyklucza, trudno więc jest odróżnić prawdę od fałszu. Najpewniejszym źródłem informacji są oczywiście te pochodzące z pewnego źródła. Miało to miejsce w przypadku informacji o obecności Jack 3.5 mm i NFC we flagowcu Redmi. Mimo to wciąż warto śledzić przecieki, należy jednak podchodzić do nich z dystansem.

Flagowiec Redmi z 256 GB pamięci wbudowanej

flagowiec redmi

Flagowiec Redmi, który jak się ostatnio dowiedzieliśmy, nie będzie nosił nazwy Redmi X, będzie miał 256 GB pamięci masowej. Wiele wcześniejszych przecieków mówiło o 128 GB pamięci. Należy jednak brać pod uwagę, że może on występować w różnych wariantach. Jeśli chodzi o pozostałe nowinki, to zrzut ekranu pokazuje również MIUI 10 9.4.22, ale jest to prawdopodobnie najnowsza wersja beta z 22 kwietnia.

Zobacz też: Inni mają lepiej, tyczy się to nawet zakupu OnePlus 7 Pro i promocji

Wiele wskazuje także na obecność modułu AI w nadchodzącym flagowcu. Nie byłoby to niczym dziwnym. Takie rozwiązania są stosowane obecnie w wielu smartfonach i to nie tylko tych z wysokiej i średniej półki. Dzięki temu zdjęcia robione przez smartfon będą jeszcze lepsze. Wciąż nie wiemy, jak w ostateczności nadchodzący flagowiec Redmi będzie się nazywał. Poznaliśmy za to jego nazwę kodową. Nosi on przydomek Raphael. Nie wiemy jednak, czy jest to odwołanie do jednego z mistrzów renesansu, czy też do postaci biblijnego archanioła. Biorąc pod uwagę, że Xiaomi Mi 9 nosił kryptonim Cepheus, który był mitologicznym królem, druga opcja jest bardziej prawdopodobna.

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.