Motorola Droid 3 – wiemy więcej

Newsy

Droid3 NenaMark

NenaMark znowu uchyla nam rąbka tajemnicy o nadchodzących smartfonach. Wcześniej Sony Ericsson Azusa, teraz padło na Motorolę Droid 3 (znaną jako XT862).

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Miesiąc temu pokazaliśmy wam pierwsze zdjęcia Motoroli Droid 3 wyposażonej w 5-rzędową klawiaturę QWERTY oraz 4-calowy ekran. Teraz możemy powiedzieć nieco więcej o prawdopodobnej specyfikacji.

Znajdziemy w nim ekran o rozdzielczości qHD (960×540) oraz procesor graficzny PowerVR SGX540, znany wcześniej m. in. z Samsunga Galaxy S. Częstotliwość taktowania procesora to 1GHz, jednak (jak przystało na nasze czasy) będzie się  zapewne składał z 2 rdzeni. Biorąc pod uwagę GPU, będzie to procesor Texas Instruments, najprawdopodobniej OMAP 4. Smartfon działa na Androidzie Gingerbread, ale to oczywiście może się jeszcze zmienić.

Wynik w NenaMark stoi na przeciętnym poziomie (może to kwestia rozdzielczości), a specyfikacja nie zachwyca. Z drugiej strony wiadomo, że nie tylko o to chodzi. Za sprawą ostatniego Google I/O Motorola już nie będzie wykręcała się od aktualizacji, a klawiatura QWERTY i dwurdzeniowy procesor może okazać się bardzo dobrym połączeniem. Droid 3 ma zostać zaprezentowany w 3 kwartale tego roku, czy warto czekać?

źródło: androidandme.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x