Solution od Overmax – rozwiązanie dla Ciebie!

Newsy

pierwsze-fotoo-12

Tablety z biznesowej linii Solution to jedne z najlepszych urządzeń w swojej klasie cenowej. Najsilniejszy z modeli – Solution 10 II wyposażono w 3G, OTG, GPS, Bluetooth i komplet złącz (micro USB, mini jack i HDMI). Co więcej, dzięki zamontowanemu modułowi Dual SIM z tabletu można korzystać, jak z telefonu komórkowego.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Solution 10 II i jego mniejszego 7” brata (Solution 7 III) wyposażono w wysokiej jakości ekran IPS 2. Wysoka rozdzielczość i nasycenie kolorów sprawiają, że korzystanie z dobrodziejstw sieci, czy odczytywanie dokumentów jest bardzo komfortowe. Oglądanie zdjęć i filmów zrobionych wbudowanym aparatem (5 Mpix w Solution 10 II) także nie przysparza żadnych kłopotów. Tablety prezentują się bardzo profesjonalnie i trwale dzięki zapakowaniu całości w metalową obudowę.

Ov-Solution7III(FB)_2

BOGATE WNĘTRZE

Tablet od Overmax to jedno z najlepszych urządzeń dostępnych w swojej klasie cenowej. Za płynne działanie systemu Android (w wersji 4.2) odpowiadają w przypadku modelu Solution 10 II: czterordzeniowy procesor Cortex A7 Quadcore 4 x 1,5 Ghz, GPU PowerVR SGX 544, 1 GB DDR 3 i 16 GB wbudowanej pamięci. Taka konfiguracja zapewni komfortową i niezawodną pracę nawet przy bardziej wymagających aplikacjach.

 

solution10-overmax-bialy

 

TWOJE OKNO NA ŚWIAT

Oprócz tradycyjnego WiFI, stabilne połączenie z internetem zapewnia wbudowany modem 3G (b/g/n) obsługujący AERO2. Z innymi urządzeniami można łączyć się za pośrednictwem funkcji OTG i Bluetooth. Co więcej, dzięki modułowi GPS i aplikacji BeOnRoad już nigdy nie zgubisz żadnej drogi!

 

Solution10II-czarny

 

SOLUTION DLA CIEBIE!

Tablety z linii Solution to doskonałe multifunkcjonalne urządzenia, które zapewnią wysoki komfort użytkowania dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym. Bardzo dobra specyfikacja techniczna (4×1,5 GHz, 1 GB DDR 3, 16 GB (S10II)/8 GB (S7III) ) i wielość funkcji (3G, GPS, Dual SIM, OTG – by wymienić te najważniejsze) czynią z tabletów firmy Overmax jedne z najlepszych urządzeń w swojej klasie.

 

Ov-Solution

 

Tablety  z linii Solution  sprzedawane są w zestawie ze starterem Nowy PLAY Online w wybranych punktach sprzedaży i autoryzowanym sklepie internetowym www.overmania.pl.

Więcej informacji na: www.overmax.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x