ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Lubisz nowinki technologiczne? Dołącz do nas!

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Newsy

Aktualną rekrutację prowadzimy w ramach nowej edycji (Klik!)

Choć trudno w to uwierzyć jesteśmy z Wami już ponad dziesięć lat. Cały czas się rozwijamy, dlatego potrzebujemy powiększyć nasz zespół. Na tę chwilę rekrutujemy dwie osoby na pełny etat redaktora ds. aktualności.

Dlaczego my?

Android.com.pl to znana, rozpoznawalna marka, która jest na rynku już od 10 lat. Portal jest częścią SmartWeb Media Sp. z o.o., czyli spółki, która wspiera w rozwoju najbardziej znane marki z branży technologicznej na świecie. W zeszłym roku jako jedna z trzech firm zdobyliśmy nagrodę „Żagle Biznesu przyznawaną przez najlepszą w Polsce uczelnię ekonomiczną (SGH) dla „Inteligentnych Organizacji”. Zostaliśmy nagrodzeni obok takich firm jak Growbots i Kerris Group. To sprawia, że jesteśmy stabilnym i wiarygodnym pracodawcą, który zadba o Twój rozwój i pozwoli Ci na realizację Twoich pasji.

Co więcej, planujemy podwoić grono naszych odbiorców w przeciągu najbliższego roku. Jeśli jesteś ambitny, pełny zapału i energii – czekamy na Ciebie! Dołącz do nas i buduj przyszłość Android.com.pl razem z nami! W naszej redakcji możesz realizować swoje pomysły i się rozwijać.

Wynagrodzimy Cię nie tylko finansowo. Jako redaktor Android.com.pl będziesz miał dostęp do najnowszych smartfonów i innych gadżetów jeszcze przed ich premierą. Będziesz mógł uczestniczyć w najważniejszych targach, konferencjach i imprezach branżowych.  Naszych najlepszych redaktorów wysyłamy na Mobile World Congress w Barcelonie, Unpacked w Nowym Jorku czy IFA w Berlinie. W Android.com.pl zbudujesz również własną markę i rozpoznawalność w Internecie, a także będziesz mógł ze swoim przekazem trafić do setek tysięcy osób. Dowiesz się również, jak wygląda praca w mediach od kuchni. Oferujemy możliwości rozwoju i awansu na szefa działu oraz redaktora naczelnego.

Redaktor ds. aktualności

Zaczynasz dzień od sprawdzenia nowinek technologicznych na takich serwisach jak The Verge, Engadget czy TechCrunch? Gdy Samsung, Google czy Apple ma swoje konferencje zawsze oglądasz live i trzymasz rękę na pulsie? Często opowiadasz i dyskutujesz o nowościach ze świata technologii spotykając się ze znajomymi? To stanowisko dla Ciebie!

Do Twoich obowiązków będzie należało napisanie od 8 do 16 newsów dziennie. Połowa powinna dotyczyć systemu Android, smartfonów i rynku mobile. Druga połowa ogólnie nowych technologii – tego co robią takie firmy jak Microsoft, Apple czy Tesla.

Idealny kandydat powinien być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, świetnie posługiwać się językiem angielskim (poziom B2 i wyżej), pisać bezbłędnie i ciekawie, znać podstawy SEO i być dyspozycyjnym 8 godzin dziennie.

Oferujemy stałe, stabilne zatrudnienie na etat i konkurencyjne wynagrodzenie. Praca na dwie zmiany: od 7 do 15 lub od 15 do 23. Jeśli to koliduje z Twoimi obecnymi obwiązkami – aplikuj, porozmawiamy o tym jak to pogodzić.

Jak zaaplikować?

Jak najszybciej wypełnij formularz rekrutacyjny, który znajdziesz tutaj:

>>> KLIK <<<

Nie ma terminu na zgłoszenia, ale im zrobisz to szybciej, tym lepiej. Rozpatrzymy je na bieżąco. Chcielibyśmy wdrożyć Cię do naszego zespołu już w ciągu tygodnia.

Jeśli już masz doświadczenie w pisaniu — zamieść trzy linki do swoich tekstów. Jeśli dopiero zaczynasz — należy przygotować tekst, newsa o długości od 1000 do 2000 znaków.

Nie możemy się doczekać momentu, kiedy powitamy Cię w naszym zespole!

Sprawdź najnowsze wpisy