Do premiery OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro, a może też modelu 5G coraz bliżej. Firma oficjalnie przedstawi swoją najnowszą serię równocześnie w trzech miastach: Nowym Jorku, Londynie i Bangalore. Są to kluczowe lokacje dla Chińczyków, bo reprezentują najważniejsze dla firmy rynki, czyli Stany Zjednoczone, Europę oraz Indie. Szczególnie ten ostatni region jest istotny, gdzie OnePlus jest uważany za lidera topowych smartfonów premium. Z tego też powodu niektórzy mają lepiej, bo już otrzymują specjalne promocje na OnePlus 7 Pro.

Promocja na OnePlus 7 Pro, czyli wpłać zaliczkę dziś, a dostaniesz darmową naprawę wyświetlacza

Tak, tak, smartfon jeszcze nie został zaprezentowany, ale już dzisiaj w Indiach można zamówić OnePlus 7 Pro. Tak właściwie to zapisać się na jego kupno. Wystarczy, że zainteresowani wpłacą odpowiednią zaliczkę poprzez na przykład zakup karty Amazona za około 50 złotych i w ciągu 60 godzin od premiery OnePlus 7 Pro go kupią. W zamian takie osoby otrzymają gwarancję darmowej naprawy wyświetlacza w ciągu pół roku od zakupu. Plan ten jest wart około 900 złotych. Pamiętajmy, że wyświetlacz OnePlus 7 Pro ma się dobitnie wyróżniać, co już odbija się odpowiednimi wynikami — na przykład wysoką oceną DisplayMate. W Polsce, jak i ogólnie w Europie próżno liczyć na podobne promocje. Jednak ostatnio „wyczarowałem” dwa smartfony w cenie jednego w naszym kraju, więc może i tym razem tak się stanie? Ok, żarty na bok…

Zobacz też: Netflix z lepszym dźwiękiem przestrzennym.

OnePlus nigdy zbyt specjalnie nie doceniał klientów, którzy od razu po premierze decydowali się na zakup. Oczywiście pojawiały się różnorakie obniżki czy też specjalne oferty dla osób, które były na konferencjach, ale nie przypominam sobie sytuacji podobnej do tej powyżej. Miejmy też nadzieję, że rozdrobnienie serii nie wpłynie na inną, istotną cechę smartfonów OnePlus, czyli ich trzymanie stałego poziomu cen. Jednak wszystko zacznie się od 14 maja — wtedy też poznamy serię OnePlus 7.

Źródło: XDA Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.