ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
realme x wysuwany aparat specyfikacja wyglad cena

Realme X, czyli ciekawa odpowiedź na flagową propozycję Redmi

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Maj zapowiada się miesiącem ciekawych premier. OnePlus, Asus i Google szykują swoje nowe propozycje. Do tego dodajmy tajemniczy, choć flagowy model Redmi z wysuwanym aparatem. Do niedawna jeszcze określaliśmy go mianem Redmi X, ale firma zaprzeczyła, jakoby tak ten smartfon miał się nazywać. Mimo wszystko Realme nie ma zamiaru rezygnować z tego pomysłu i czekamy też na ich odpowiedź w postaci Realme X. Topowe podzespoły i wysuwany aparat — brzmi znajomo?

Realme X to kolejny topowy smartfon z wysuwanym aparatem

O pojawieniu się Realme w Europie informowałem Was jakiś czas temu, gdy prezes marki udzielił całkiem interesującego wywiadu. Możecie się z niego dowiedzieć, jakie są plany firmy, a tymczasem poznajmy nadchodzącą propozycję w postaci tytułowego Realme X. Specyfikacja tego smartfona ma bazować na 6,5-calowy wyświetlaczu FullHD+ bez żadnych wycięć, z zatopionym czytnikiem linii papilarnych oraz układzie Snapdragon 730. Całość ma zasilacz akumulator o pojemności 3680 mAh — nie zabraknie też szybkiego ładowania VOOC 3.0. Na windzie z kolei ma zostać zamieszczona matryca 16 MPx, podczas gdy główny zestaw aparatów ma się składać z 48 MPx i 5 MPx.

Zobacz też:

Smartfon ten utrzymał już niezbędne certyfikacje i z pewnością będzie bezpośrednią odpowiedzią na topową propozycję Redmi. Szczególnie że istnieje duże prawdopodobieństwo, iż będzie to model zasilany dokładnie tym samym układem. W końcu oba smartfony są już zapowiedziane w Indiach i premiery mają się odbyć na dniach. Jakby nie patrzeć, Oppo doskonale wiedziało, co robi, tworząc markę Realme.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy