honor 20 pro

Już wiemy, po czym odróżnimy Honora 20 Pro od Huawei P30 Pro

Newsy

Niedawno przedstawiłem Wam informacje na temat nadchodzącej, flagowej serii smartfonów Honora, czyli po prostu Honora 20 i Honora 20 Pro. Znając specyfikację i tył tego drugiego smartfona, zastanawiałem się, co tak naprawdę pozostanie wyróżnikiem Huawei P30 Pro na tle swojego rodzimego konkurenta. W końcu te modele są bliźniacze, a nadchodząca nowość ma być tańsza, więc… dalej pozostaje wiele niewiadomych, ale do Sieci przedostały się kolejne zdjęcia, które pokazują, co wyróżni Honora 20 Pro i zapewne Honora 20.

Dziura w ekranie elementem rozpoznawczym Honora 20 Pro — Huawei zostaje z tradycyjnym wycięciem

W zeszłym roku Honor z Samsungiem walczyli o miano pierwszego producenta, który zaprezentuje smartfona z dziurą w ekranie. Zależnie od podejścia, zwycięzcą może zostać uznany Honor View 20 lub Samsung Galaxy A8s. Honor podtrzymuje swój pomysł na wyróżnianie flagowych modeli i wiele wskazuje na to, że przekaże go też w serii Honor 20. Tym sposobem Huawei P30 i P30 Pro wciąż będziemy poznawać po wycięciu w wyświetlaczu w kształcie kropli. Które rozwiązanie jest lepsze? Tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Oba rozwiązania cechują się tymi samymi problemami i jedynie w wybranych sytuacjach można doszukiwać się przewagi dziury w rogu, a wycięcia na środku.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Fani rozrywki powinni częściej zaglądać do Map Google.

Z racji, że wciąż pozostaje wiele niewiadomych, to premiera serii Honor 20 zapowiada się coraz ciekawiej. Szczególnie że czasu pozostaje coraz mniej, bo sama konferencja odbędzie się w Londynie już 21 maja. Niecierpliwie czekamy na niespodzianki.

 

Źródło: GSM Arena, Digital Trends


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x