czerwony nexus 5 google play store lg

 

Po wielu plotkach i zapowiedziach, Google postanowiło rozszerzyć paletę barw, w których dostępne były urządzenia sygnowane marką Nexus. Tym samym moda na urozmaicanie kolorystyczne smartfonów dotarła również do firmy z Mountain View i właśnie oficjalnie poznaliśmy pierwszy model dostępny nie tylko w czarnej i białej barwie.

 

Od dzisiaj, przy zakupie Nexusa 5, do wyboru dostaniemy nową wersję kolorystyczną, która od dłuższego czasu pojawiała się w plotkach – czerwoną. Jej cennik nie różni się w stosunku do tradycyjnych nam już barw, białej i czarnej, ale nie spodziewano się różnic w tej kwestii. Nowy kolor nie został w sposób szczególny przedstawiony przez Google toteż nie mamy obecnie żadnych informacji o dostępności tej wersji kolorystycznej w Polsce, gdyż jak dobrze wiemy – po przejściu do sklepu Google Play z Nexusem 5 otrzymujemy komunikat o braku wsparcia dla naszego państwa.

 

Czerwony Nexus 5 może robić wrażenie, ale wśród pozytywnych opinii, można znaleźć także negatywne. Tym samym pojawia się pytanie do Was: która z obecnych wersji kolorystycznych najbardziej przypadła Wam do gustu?

 

 

źródło: AndroidPolice.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.