galaxys4zoom

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Samsung planuje przygotować swoje specjalne stoisko i konferencję na targach Mobile World Congres w Barcelonie, które startują 24. lutego. Tym samym jesteśmy niemalże w 100% pewni, że ujrzymy następcę dotychczasowego flagowego modelu firmy i świat pozna Galaxy S5.

Doskonale znamy zapędy Samsunga w tworzeniu jak największej ilości przeróżnych wariantów. Tym samym w kilka miesięcy po premierze Galaxy S4 poznaliśmy wersję mini oraz hybrydę aparatu fotograficznego i smartfonu, która pojawiła się pod nazwą Galaxy S4 Zoom. Tym samym teraz znając prawdopodobny termin premiery Galaxy S5, możemy przypuszczać, że następca hybrydy pojawi się trzy miesiące później, w maju – tak jak to miało miejsce w zeszłym roku.

galaxy s5 zoom samsung testy

Najprawdopodobniej tak będzie, gdyż Samsung wysłał tajemnicze urządzenia do testów o nazwie kodowej SM-C115. Niektórzy mogą pamiętać, że Galaxy S4 Zoom nosi nazwę SM-C105. Dodatkowo określenie „Mobile Camera” jednoznacznie mówi o Galaxy S5 Zoom.

Specyfikacja nowego urządzenia również pojawia się w plotkach. Najciekawszym „ujawnionym” elementem wydaje się obudowa, która możliwe, że będzie dostępna w dwóch wersjach: plastikowa i metalowa. Reszta specyfikacji może być zbliżona do Galaxy S5, o której już wcześniej pisaliśmy.

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.