Informacje na temat najnowszego flagowca OnePlus, czyli OnePlus 7 Pro wciąż przeciekają do sieci. Tym razem dostajemy to, co wydaje się oficjalnymi renderami prasowymi przygotowanymi przez chińską firmę dla OnePlus 7 Pro w dwóch z trzech kolorowych wersji: Nebula Blue i Mirror Grey.

OnePlus 7 Pro Nebula Blue i Mirror Grey

Miło widzieć, że OnePlus w końcu zdecydował się zmienić politykę wydawania telefonów w dwóch czarnych wersjach i zdecydował się na więcej kolorów. Również nowy w tym roku będzie napis OnePlus znajdujący się w dolnej części pleców obudowy, który uzupełnia logo firmy, znajdujące się jak zwykle bardzo blisko matrycy aparatu. Na froncie widzimy, że podwójnie zakrzywiony wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości QHD i odświeżaniu 90 Hz, który śmiało można nazwać bezramkowym. Muszę przyznać, że wygląda on naprawdę dobrze. Na szczęście nie jest szpecony przez notcha, dzięki temu, że producent zdecydował się na zastosowanie wysuwanego modułu  aparatu.

Zobacz też: Spotify dodaje podcasty do list odtwarzania

Czujnik linii papilarnych znajduje się w wyświetlaczu. Mówiły o tym już wcześniejsze przecieki, a rendery zdają się tylko potwierdzać te informacje. Warto raz jeszcze rzucić okiem na domniemaną specyfikację nadchodzącego smartfona ze stajni niegdysiejszego zabójcy flagowców:

  • 6,64-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości QHD
  • Układ Snapdragon 855
  • 10 GB RAM
  • Potrójny aparat z modułem głównym 48 Mpix, obiektywem szerokokątnym 24 Mpix i dodatkowym teleobiektywem 8 Mpix z 3 x zoomem.
  • Wysuwany aparat selfie
  • Bateria 4000 mAh z szybkim ładowaniem 30 W
  • Wymiary 162,6 × 76 × 8,8 mm

Przyznam, że OnePlus 7 Pro Nebula Blue zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie. A co Wy sądzicie o tej wersji kolorystycznej?

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.