Aplikacja Android Market także zostanie zaktualizowana

Newsy

newmarket
Google naprawdę mocno chce pomóc sprzedaży aplikacji w Markecie. Oprócz dużych zmian w webowym Markecie,  o których piszemy tutaj, aplikacja na telefony także ma zostać zaktualizowana. 
Oprócz wprowadzenia części usprawnień dostepnych już w wersji webowej (co widać na screenie powyżej – np. „Editor’s Choice”), aplikacja ma dostać całkowicie nowy design. Na screenie widać nową wersję ekranu z polecanymi aplikacjami – ciekawe jakie zmiany dostaną pozostałe strony? Minęło już trochę czasu od ostatniej zmiany designu, miejmy nadzieję, że teraz nie będą to tylko zmiany kosmetyczne, a duże usprawnienia w funkcjonalności.
Na razie nie było mowy o zmianach designu webowego Marketu ani aplikacji na tablety.
Kiedy dokładnie aktualizacja ma pojawić się w sieci jeszcze nie wiemy, jak tylko znajdziemy tę informację na pewno się nią z Wami podzielimy.

Źródło: techcrunch.com 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x