Tajemnicze zdjęcia sugeruje zmianę ramek wokół wyświetlacza w smartfonach Sony

Newsy

Sony Sirius Xperia 10

Sony w tym roku ma zamiar zaprezentować dwa nowe flagowe modele. Pierwszy z nich najprawdopodobniej niedługo ujrzy światło dzienne, a jest nim oczywiście przewijający się w różnorakich plotkach Sirius, który z dotychczasowo ujawnionych informacji ma być lekko poprawioną Xperią Z1.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Jedną z najczęściej zarzucanych wad smartfonom Sony są ramki wokół wyświetlacza, które najzwyklej w świecie są grube i zdecydowanie powiększają rozmiar całego urządzenia. Jednak wygląda na to, że Japończycy zauważyli ten problem i pojawiło się prawdopodobieństwo, że kolejne smartfony firmy będą posiadały ograniczoną ilość materiału oddzielającą wyświetlacz od bocznych ścianek urządzenia. Taki wniosek można wysnuć oglądając następujące, tradycyjnie dla plotek, niewyraźne zdjęcia:

sirius xperia z1 sony wyswietlacz ramki 2 sirius xperia z1 sony wyswietlacz ramki

Autor, który umieścił je na forum XDA-Developers zarzeka się, że jest to fragment jednego z modeli Sony. Również padło stwierdzenie, że więcej informacji uzyskamy pod koniec lutego, co miałoby wskazywać premierę tajemniczego urządzenia ze zdjęcia oczywiście podczas targów Mobile World Congres w Barcelonie.

 

Jednak z czym tak naprawdę mamy do czynienia? Najprawdopodobniej jest to właśnie Sirius, który już wcześniej pojawił się w Internecie w pełnej okazałości. Jakby się bliżej przyjrzeć to faktycznie można zauważyć zdecydowanie zredukowaną grubość ramek wokół wyświetlacza, który z kolei ma być większy od Xperii Z1, a oba urządzenia nie różnią się znacznie od siebie wymiarami.

 

 

źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x