Dzisiaj mogliście się dowiedzieć, że sprzedaż Pixeli nie idzie po myśli Google. Oczywiście pod warunkiem, że Amerykanie chcą sprzedawać coraz więcej smartfonów. Trzecia seria tych urządzeń nie wyróżniała się niczym szczególnym, miała swoje problemy wieku dziecięcego, ale w gruncie rzeczy były to dobre modele. Po prostu polityka Google nie pomaga. Niektórzy też dopatrują się przyczyny w wyglądzie — głównie Pixela 3 XL z ogromnym wycięciem w wyświetlaczu. Na szczęście Amerykanie zauważyli tę krytykę i rodzina Pixel 4 ma już być bardziej przemyślana pod względem designu.

Pixel 3 XL nie jest najpiękniejszym smartfonem. Pixel 4 ma większe szanse

Jak możecie przeczytać powyżej. Google nie chce stawiać wszystkiego na jedną kartę. Trzy zespoły designerskie zostały zaprzęgnięte do tego, aby przygotować odpowiedni wygląd serii Pixel 4. Co prawda już poznaliśmy różne wizje modeli, nawet z wizualizacją naprawdę małej propozycji, ale wszystko to bazuje na uzyskanym przez Google patencie. Tym samym wciąż zagadką jest to, jak nowe smartfony będą się prezentować. Niewątpliwie firmie udało się wypracować swój styl, ale czas najwyższy na ewolucję. Po prostu Pixele zaczynają za bardzo odstawać od obecnych standardów i niezbyt dobrze wychodzi im dostosowywanie się do otaczającej konkurencji.

Zobacz też: Nubia Red Magic 3 – smartfon z wentylatorem i nagrywaniem filmów w 8K!

Już w tym tygodniu poznamy dwie nowe propozycji Google — Pixela 3a i Pixela 3a XL. One wciąż będą trochę trąciły zasadami projektowania sprzed kilku lat. Dlatego to od serii Pixel 4 oczekujmy jakichkolwiek rewolucji. Co prawda premiera tych urządzeń nastąpi zapewne jesienią, ale znając Google i ich metody zachowywania tajemnic, to smartfony te lada moment mogą pojawić się w Sieci.

Źródło: Reddit

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.