YouTube music

YouTube Music staje się pełnoprawnym odtwarzaczem muzycznym

Aplikacje

Google doskonale zna się na zarabianiu z reklam, ale jeśli chodzi o tworzenie usług, to… bywa różnie. W końcu nie bez powodu powstają takie strony jak cmentarz Google czy też Killed By Google. Wiecie, że Amerykanie mają swojego konkurenta dla Spotify czy też Tidal? Bynajmniej nie mam na myśli Google Play Music, które od siebie odstrasza. Mowa o YouTube Music, które docelowo ma zastąpić wspomnianą aplikację, która najzwyczajniej w świecie okazała się niewypałem. Co prawda omawiany program też nie jest zbyt popularny, ale to już wynika z ograniczeń Google.

YouTube Music odtworzy też muzykę z Twojego telefonu

youtube music odtwarzacz muzyki pamiec wewnetrzna

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

YouTube w tle to jedna z głównych funkcji YouTube Music. Oczywiście usługa ta pozwala na zdecydowanie więcej, ale większość użytkowników sprowadza właśnie jej działanie do możliwości odtwarzania tego, co doskonale znamy, ale bez włączonego ekranu. Tymczasem wiele wskazuje na to, że Google chce jeszcze bardziej urozmaicić swoją aplikację. Dotychczas odtwarzać można było wyłącznie piosenki z Sieci, ale zbliża się nowa sekcja. Ta pozwoli na odtwarzanie muzyki prosto z pamięci telefonu. Innymi słowy, YouTube Music otrzyma też funkcję zwykłego odtwarzacza muzyki. Będzie to ostatni gwóźdź do trumny Google Play Music.

Zobacz też:

Niestety, YouTube Music nie jest popularne w Polsce, bo najzwyczajniej w świecie Google niechętnie udostępnia jakiekolwiek usługi w naszym kraju. Niedawne pojawienie się Asystenta Google już było czymś, ale na oficjalną dystrybucję Pixeli czy też właśnie takie programy, jak YouTube Music wciąż musimy czekac.

 

Źródło: Pocketnow


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x