Xiaomi Mi Mix 4 108 Mpix

Xiaomi Mi Mix 3 5G i Huawei Mate 20 X 5G w Europie – znamy ich ceny!

Newsy

Niedawno Oppo pochwaliło się, że Reno 5G jest pierwszym smartfonem tego typu w Europie. Oczywiście kwestia tego typu uwzględnia nie tylko technologię łączności, ale też wysuwany aparat. W końcu w Swisscom pojawi się równocześnie LG V50 ThinQ. Stanie się to na początku maja, ale konkurencja nie ma zamiaru czekać. Dzisiejsze ogłoszenie konkurencyjnego operatora w Szwajcarii, Sunrise, zdradzają kolejne premiery — Xiaomi Mi Mix 3 5G oraz Huawei Mate 20 X 5G. Co ciekawe, ten drugi smartfon jeszcze nie został oficjalnie zaprezentowany. Mimo wszystko już namy ceny.

Xiaomi Mi Mix 3 5G i Huawei Mate 20 X 5 w Europie

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Dokładnie drugiego maja sieć Sunrise wprowadzi do swojej oferty Xiaomi Mi Mix 3 5G i Huawei Mate 20 X 5G. Ceny obu modeli mają kształtować się następująco:

  • Mi Mix 3 5G: 847 CHF (około 3200 złotych)
  • Mate 20 X 5G: 997 CHF (około 3800 złotych)

Tym sposobem widać, że 5G swoje kosztuje, bo są to średnio droższe o 1000 złotych smartfony od swoich odpowiedników. Z tym że warto też pamiętać, że Mi Mix 3 5G różni się od recenzowanego przez nas Mi Mixa 3 nie tylko dodatkowym modemem. Smartfon ten oferuje też mocniejszy układ obliczeniowy, czyli Snapdragona 855 zamiast Snapdragona 845. Jeśli chodzi o Huawei Mate 20 X 5G, to firma w stosunku do bazowego modelu zmienia przede wszystkim akumulator na mniejszy, ale dodaje w zamian szybsze ładowanie. W kwestiach wydajnościowych różnice nie będą zauważalne.

Zobacz też: Oppo Reno nie chwali się tym, że wykorzystuje technologię Nokii.

Kiedy któryś z tych modeli pojawi się w Polsce? To wciąż za wcześnie, aby nawet zadawać takie pytania. Jeśli jednak jesteście chętni na sprawdzenie 5G, to Szwajcaria jest idealnym celem podróży.

 

Źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x