ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

i7500 – pierwszy Samsung z Androidem?

Autor: Mariusz Urban Kategoria: Newsy

Jakiś czas temu, na łamach naszego portalu, mogliśmy przeczytać o planach i orientacyjnej dacie wydania pierwszego telefonu Samsung z systemem Android. Nie wiedzieliśmy wtedy jak telefon miałby wyglądać, ani jakimi parametrami technicznymi miałby się charakteryzować. 14 kwietnia jeden z zagranicznych portali przedstawił, że pierwszym telefonem z Android OS, który wyjdzie ze „stajni” Samsung będzie model S8000

Obrazek

Telefon miał zostać wyposażony w 3,1 calowy wyświetlacz, 5 MP aparat z flashem, radio FM, 2GB wewnętrznej pamięci z możliwością używania kart micro SD, sieć 3G i Wi-Fi, GPS, Bluetooth 2.1 oraz złącze USB. Co ciekawe telefon miał być gotowy do odtwarzania filmów w bardzo dobrze znanych nam formatach DivX oraz XviD, czego brakuje nam w modelu G1. Takiej informacji nie zamieściliśmy na naszym portalu, ponieważ jedno z naszych źródeł nie potwierdziło informacji.
W dniu wczorajszym, czyli 26 kwietnia, ten sam zagraniczny portal zdementował pogłoski, że to S8000 ma zostać „pionierem” wysłanym w świat Androida. Zaszczyt ten przypadnie innemu modelowi, jego symbol to i7500.

Obrazek

Telefon pod względem parametrów techniczny, zbytnio nie różni się od S8000. Zostanie wyposażony w 3,2 calowy wyświetlacz OLED, 8GB wewnętrznej pamięci, najnowszą wersję systemu Android o numerze 1.5, reszta parametrów jest taka jak w S8000.
Pamiętajmy jednak, że to wciąż pogłoski. Tak na prawdę to nikt nie jest w stanie potwierdzić jaki telefon z Androidem wyda Samsung. Pozostaje nam czytanie plotek i pogłosek oraz oczekiwanie na premierę.

Skomentuj na Polskim Forum Android

Sprawdź najnowsze wpisy