samsung galaxy note10 wyglad wizualizacja koncept design

Pierwszy przeciek sugeruje, że Galaxy Note10 Pro zadebiutuje ze sporą baterią

Newsy

Premiera serii Galaxy S10 już dawno za nami. Nie jest to jednak jedyna flagowa seria Samsunga, która ukazuje się rok w rok. Nie możemy zapomnieć tutaj o rodzinie Galaxy Note. W tym roku zadebiutuje Galaxy Note10 oraz Galaxy Note10 Pro, co zresztą będzie sporym powiewem świeżości, bo dotychczas co roku ukazywał się tylko jeden „Notatnik„. Dziś dowiedzieliśmy się, że bateria w modelu Pro będzie dość spora, co z pewnością ucieszy wiele osób.

Galaxy Note 10 Pro – bateria

galaxy note10 pro bateria

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zeszłoroczny Galaxy Note9 może się poszczycić akumulatorem o pojemności 4000 mAh. W tym roku jak już wiadomo, zadebiutują aż dwa warianty Galaxy Note10 – zwykły i z dopiskiem „Pro”. Model podstawowy ma się charakteryzować wyświetlaczem o przekątnej 6,4 cala. Z kolei Galaxy Note10 Pro ma być nieco większy – jego ekran ma mieć 6,7 cala. Najprawdopodobniej wspominany smartfon nie tylko ekran będzie miał większy od brata, ponieważ jego akumulator ma mieć pojemność aż 4500 mAh (jest bardzo mała szansa, że Samsung zamontuje baterię o tej samej pojemności w obu tych urządzeniach). Zdjęcie powyżej prawdopodobnie przedstawia baterię w Galaxy Note10 Pro. Numer modelu baterii wskazuje EB-BN975ABU, co można bez problemu przekonwertować na SM-N975, czyli Galaxy Note 10 Pro.

Zobacz także: EMUI jest hitem. Czy wiesz, ile osób korzysta z niej każdego dnia?

Co prawda nic nie zostało jeszcze potwierdzone, jednak akumulator o takiej pojemności wydaje się jak najbardziej prawdopodobny, bo przecież Galaxy S10 5G ma dokładnie taką samą baterię. Co więcej, ekran o przekątnej 6,7 cala z pewnością będzie potrzebował sporo energii. Na sam koniec warto dodać, że przy tak dużej konstrukcji na pewno będzie sporo miejsca na zamontowanie sporego akumulatora.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x