Motorola RAZR to smartfon kultowy, legendarny, ale przede wszystkim zapisany w popkulturze. Można mieć różnie opinie na jego temat, ale trzeba mu oddać, że wyróżniał się na mobilnym rynku. Dlatego jego wielki powrót w formie składanego smartfona z elastycznym wyświetlaczem wzbudza wiele emocji. Niestety, może to prowadzić do tego, że ostatecznie będziemy zawiedzeni, ale skupmy się na tym, co wiemy obecnie. Przede wszystkim poznaliśmy funkcje, którymi RAZR ma się wyróżniać. Specyfikacja tego smartfona też nie jest nam obca. Dlatego teraz przyjrzyjmy się potencjalnemu zestawowi, który ma być oferowany ze składaną Motorolą.

Kolejne grafiki wyróżniającej się Motoroli RAZR w Sieci

Źródło pochodzenia powyższych materiałów nie jest pewne, więc tak, jak sam wygląd smartfona, potraktujmy je z przymrużeniem oka. Widać, że Motorola może naprawdę przyłożyć się do szczegółów. Wysoka cena RAZR, choć niższa od składanej konkurencji, może wynikać też właśnie z elementów, które dostaniemy po zakupie. Przede wszystkim kolejny raz przekonujemy się o braku gniazda słuchawkowego, co nikogo nie powinno dziwić. Jednak w zestawie dostaniemy przewodową alternatywę na USB-C oraz samą przejściówkę dla tradycyjnych zestawów. Do tego możemy dojrzeć ciekawą podstawkę, która najprawdopodobniej będzie też ładowarką. Sam smartfon nie ujawnia zbyt wielu szczegółów. Na przykład ciężko dojrzeć dodatkowy wyświetlacz.

Zobacz też: Snapdragon 735 kolejnym ogniwem pomiędzy topowymi modelami a flagowymi.

Mimo wszystko Motorola RAZR w swojej nowej odsłonie może mieć ciężko, aby zaistnieć, a nawet przetrwać na rynku. Wiele osób uważa ten model za kultowy, ale traktuje go głównie jako ciekawostkę. Dlatego też Amerykanie najprawdopodobniej nie przewidują ogromnej sprzedaży i już pod tym kątem szykują swoją strategię.

 

Źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.