galaxy s5 samsung koncept

 

Nadejście nowego roku oznacza nadejście nowych plotek dotyczących trendów na kolejne 12 miesięcy. W świecie mobilnych technologii za wzór pod tym kątem uważane są flagowe modele Apple i Samsunga. Rywalizacja i konflikty pomiędzy tymi firmami sprawiły, że każda przedpremierowa informacja dotycząca najnowszego iPhone’a lub kolejnej edycji Galaxy S traktowana jest z bardzo wysokim priorytetem.

 

Tym samym widząc ujawniony raport KDB Daewoo Securities Research, który zawiera domniemaną specyfikację Samsunga Galaxy S5 i iPhone’a 6, nie można przejść obok niego obojętnie. Odstawiając na bok produkt Apple, przyjrzyjmy się bliżej nadchodzącemu flagowemu modelowi koreańskiej firmy. Oto prawdopodobne dane techniczne Samsunga Galaxy S5:

Galaxy S5 Samsung rapor

Większość informacji pokrywa się ze wcześniejszymi plotkami, czyli na przykład dostępność dwóch wersji z czego jedna będzie wyposażona w najnowszy 8-rdzeniowy układ Exynos (2GHZ) o 64-bitowej architekturze, a druga to tradycyjnie najmocniejszy obecnie znany nam układ Qualcoma, czyli 4-rdzeniowy Snapdragon 805 (2,5GHz). Reszta ma być identyczna i tak oto wyświetlacz prezentuje obraz w zapowiedzianej wcześniej przez Samsunga rozdzielczości 2K (WQHD).

 

Pozostałe widoczne na powyższej grafice dane również mogą mieć swoje odwzorowanie w rzeczywistości, ale oczywiście czy tak będzie to się dopiero okaże. Jeszcze bardziej z przymrużeniem oka należy podejść do grafiki widocznej nad specyfikacją, która została ujawniona również z powyższą specyfikacją.

 

 

 

źródło: PhoneArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.