Emui

Nakładka Huaweia jest hitem. Zgadnijcie ile osób korzysta z EMUI każdego dnia

1 minuta czytania
Komentarze

Huawei w ostatnim czasie ma wiele powodów do dumy. Nie tak dawno temu firma pochwaliła się swoimi wynikami finansowymi za 2018 rok, które po raz pierwszy w historii spółki przekroczyły 100 miliardów dolarów. Następnie okazało się, że Wielka Brytania jednak dopuściła Huawei do budowy sieci 5G, choć z haczykiem. Jakby sukcesów było mało, to dziś dowiedzieliśmy się, ile osób każdego dnia korzysta z nakładki Huaweia, EMUI. Liczby robią wrażenie.

EMUI – statystyki

Nie da się ukryć, że EMUI jest hitem. Z pewnością jest to zasługa świetnej sprzedaży smartfonów Huaweia i Honora (submarki Huawei), bo jak wiadomo, każdy smartfon tych marek posiada wspomnianą nakładkę domyślnie zainstalowaną. Dziś Wang Chenglu, prezes działu oprogramowania w grupie klientów biznesowych Huawei poinformował, że z EMUI każdego dnia korzysta ponad 470 milionów użytkowników. Nie da się ukryć, że jest to bardzo duża liczba, która z pewnością napawa firmę dumą.

Emui statystyki

Zobacz także: Jak zarabiać na stronie internetowej?

Chenglu podkreślił także ogromny wzrost EMUI w ciągu ostatnich lat. Obecnie nakładka jest dostępna w 77 językach i 216 krajach, co bez wątpienia również przyczyniło się do tak świetnych wyników. Na sam koniec prezes wspomniał o kluczowych funkcjach konkretnych wersji EMUI. Dla przykładu, EMUI 5.0 skupiło się na wydajności, EMUI 8.2 wprowadziło GPU Turbo, a EMUI 9.0 – Link Turbo. A Wy jakie macie zdanie o EMUI? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Motyw