Ceny Samsunga Galaxy Note 3 Neo ujawnione w Niemczech

Newsy

samsung galaxy note 3 Neo

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Niedawno Polska po raz kolejny została wyróżniona w Internecie, a to za sprawą oficjalnego przedstawienia światu przez polskiego dystrybutora Samsunga Galaxy Note 3 Neo, czyli słabszej wersji Note’a 3, do którego z kolei Polacy jako pierwsi otrzymali aktualizację oprogramowania do Androida 4.4 KitKat. Niemniej jednak, do niedawna wciąż zagadkowa w przypadku nowego phabletu pozostawała pewna zagwozdka.

 

Po oficjalnym przedstawieniu Samsunga Galaxy Note 3 Neo nie zostaliśmy zbytnio zaskoczeni, gdyż wszystkie dane na temat tego smartfonu poznaliśmy na długo przed premierą. Natomiast tajemnicą do niedawna była jeszcze cena najnowszego phabletu Koreańczyków. Tymczasem okazuje się, że jeden z niemieckich sklepów wprowadził do swojej oferty Note’a 3 Neo i tym samym został on wyceniony. Bez zbędnego przedłużania, wygląda to wszystko następująco:

 

  • wersja LTE+: 529 Euro (~2250 zł);
  • wersja 3G: 499 Euro (~2125 zł).

 

Powyższe ceny są zdecydowanie niższe w stosunku do początkowych wartości pierwowzoru, czyli Note’a 3, ale w chwili obecnej, w tym samym sklepie, można otrzymać flagowy phablet Samsunga w wersji LTE i z dwukrotnie większą ilością wbudowanej pamięci za 9 Euro więcej w stosunku do… Note’a 3 Neo w wersji 3G.

 

Kalkulując wszystko, można dojść do prostego wniosku, że w chwili obecnej zakup „tańszego” phabletu Samsunga mija się z celem, gdyż za niewiele więcej otrzymujemy zdecydowanie lepsze urządzenie.

 

 

źródło: Sammobile.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x