Ceny Samsunga Galaxy Note 3 Neo ujawnione w Niemczech

1 minuta czytania
Komentarze
samsung galaxy note 3 Neo

Niedawno Polska po raz kolejny została wyróżniona w Internecie, a to za sprawą oficjalnego przedstawienia światu przez polskiego dystrybutora Samsunga Galaxy Note 3 Neo, czyli słabszej wersji Note’a 3, do którego z kolei Polacy jako pierwsi otrzymali aktualizację oprogramowania do Androida 4.4 KitKat. Niemniej jednak, do niedawna wciąż zagadkowa w przypadku nowego phabletu pozostawała pewna zagwozdka.

Po oficjalnym przedstawieniu Samsunga Galaxy Note 3 Neo nie zostaliśmy zbytnio zaskoczeni, gdyż wszystkie dane na temat tego smartfonu poznaliśmy na długo przed premierą. Natomiast tajemnicą do niedawna była jeszcze cena najnowszego phabletu Koreańczyków. Tymczasem okazuje się, że jeden z niemieckich sklepów wprowadził do swojej oferty Note’a 3 Neo i tym samym został on wyceniony. Bez zbędnego przedłużania, wygląda to wszystko następująco:

  • wersja LTE+: 529 Euro (~2250 zł);
  • wersja 3G: 499 Euro (~2125 zł).

Powyższe ceny są zdecydowanie niższe w stosunku do początkowych wartości pierwowzoru, czyli Note’a 3, ale w chwili obecnej, w tym samym sklepie, można otrzymać flagowy phablet Samsunga w wersji LTE i z dwukrotnie większą ilością wbudowanej pamięci za 9 Euro więcej w stosunku do… Note’a 3 Neo w wersji 3G.

Kalkulując wszystko, można dojść do prostego wniosku, że w chwili obecnej zakup „tańszego” phabletu Samsunga mija się z celem, gdyż za niewiele więcej otrzymujemy zdecydowanie lepsze urządzenie.

źródło: Sammobile.com

Motyw