Samsung Galaxy Tab 10.1 z Google I/O już na Ebayu

Newsy

galaxy-101-white-hands-on

Takich gratisów od Google nie spodziewał się nikt. Jak już wcześniej pisaliśmy, wszystkim zebranym na Google I/O wręczone zostały tablety Samsung Galaxy Tab 10.1 w limitowanej, białej wersji. Jedni otrzymując taki prezent na pewno nie mogli doczekać się rozpoczęcia zabawy z nowiutkim tabletem. Oczywiście znaleźli się też tacy, którzy w całej sytuacji znaleźli łatwy sposób na dość duży zarobek. Zaraz po zakończeniu Google I/O pojawiło się pierwsze ogłoszenie na stronie Ebay.com, oferujące ‚pamiątkową’ wersję Galaxy Taba. Inni szczęśliwcy poszli w te same ślady, i w ten oto sposób także my możemy stać się posiadaczami tego cudeńka, dzięki licznym ogłoszeniom na wyżej wymienionej stronie. 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Trzeba przyznać, że design tabletu jest bardzo ciekawy, tak samo jak jego cena. Na różnych aukcjach wynosi ona od 500 do 1200 dolarów. Tanio? Należy pamiętać, że są to zwykłe aukcje i końcowa wartość urządzenia najprawdopodbniej wzrośnie kilkukrotnie. Warto jest jednak spróbować szczęścia (gdy posiada się odpowiednie do tego środki), tym bardziej, że niektórzy sprzedawcy są gotowi wysłać tablet także do Polski. 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x