Następca HTC One (M8) może zadebiutować pod koniec marca

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy
htc m8

HTC swego czasu obrało strategię, która polegała na skupieniu się głównie na urządzeniach z najwyższej półki cenowej, czyli po prostu topowych modelach. Mijające miesiące i rosnące straty firmy pokazały, że nie jest to dobra taktyka toteż od niedawna obserwujemy rosnącą liczbę słuchawek z logiem tajwańskiego producenta należących do niższych lig. Jednak flagowy model wciąż jest na pierwszym miejscu wśród plotek.

Tym urządzeniem z najwyższej półki w tym roku ma być między innymi następca smartfonu, który zebrał już wiele nagród w różnych kategoriach, czyli oczywiście model One. Niemniej jednak trzeba iść z duchem czasu toteż w coraz większej ilości plotek pojawia się model M8, który ma być właśnie bezpośrednim następcą dla One. Wiemy o tej słuchawce stosunkowo wiele, ale zawsze jedną z najbardziej oczekiwanych informacji jest termin premiery. Ta ma najprawdopodobniej mieć miejsce w Nowym Jorku w marcu. Taką informację podał Evan Blass na swoim Twitterze:

Tym samym poprzednie pogłoski mówiące o targach Mobile World Congres, które odbędą się pod koniec miesiąca w Barcelonie, wydają się nietrafione.

HTC M8, według wcześniejszych plotek, może pojawić się oficjalnie pod nazwą One+ lub Two, z czego ta pierwsza wersja wydaje się o wiele bardziej prawdopodobna ze względu na nieznaczne zmiany, które mają zostać wprowadzone w stosunku do poprzednika. Dlatego też Evan Blass również podaje inne prawdopodobne nazewnictwo, One S:

źródło: Twitter.com

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy