Wyciekła nowa wersja S Health – Samsung zmienia wygląd TouchWiza?

Daniel Marcinkowski Daniel Marcinkowski Newsy
Header

Nakładka TouchWiz nie należy do najbardziej uwielbianych, głównie za sprawą wyglądu, czy słabej optymalizacji, spowodowanej ogromną ilością wszelakiego rodzaju dodatków i animacji. Jednak w jej nadchodzącej odsłonie Samsung zamierza wprowadzić ogromne zmiany, które odmienią ten interfejs nie do poznania. Na początku ubiegłego miesiąca @evleaks opublikował trzy zrzuty ekranu prezentujące nowy wygląd tego interfejsu:

Od tego czasu w sieci możemy znaleźć coraz więcej wskazówek sugerujących, że nowa wersja TouchWiza naprawdę będzie tak wyglądać. Parę dni temu portal SamMobile zaprezentował  najnowszą odsłonę aplikacji WatchON, służącej do kontrolowania telewizora. Dziś na tej samej stronie ukazały się zrzuty ekranu przedstawiające aplikację S Health, która podobnie jak poprzednie wycieki ujawnia zupełnie odmieniony wygląd samsungowego interfejsu.

SamMobile-S-Health-6
SamMobile-S-Health-1
SamMobile-S-Healt-25

   

Poza zmianami w wyglądzie został też dodany ekran blokady, z którego będziemy korzystać podczas biegania (przedstawia go ostatni zrzut ekranu). Znajduję się na nim nasza aktualna pozycja wyświetlana na mapie, dystans jaki pokonaliśmy, prędkość oraz przyciski odpowiadające za sterowanie odtwarzaczem muzyki. Znajdziemy tu także opcję przewodnika głosowego.

SamMobile-S-Health-11
SamMobile-S-Health-14
SamMobile-S-Health-13

Samsung czyni bardzo duże kroki, aby ich nakładka upodobniła się do tych oferowanych przez innych producentów. Jak im to wyjdzie? O tym przekonamy się nie wcześniej niż na tegorocznych targach MWC. A co Wy sądzicie o nowym wyglądzie S Health i o zmianach, które wkrótce czekają TouchWiza?

Źródło: androidcentral.com

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy