ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Znamy wygląd klawiszy ekranowych w HTC One+ (M8)

Autor: Kamil Piotrowski Kategoria: Newsy
htc-m8-on-screen

Ostatnimi czasy w Sieci pojawia się coraz więcej przecieków na temat przyszłego topowego smartfona firmy HTC. O urządzeniu o kodowej nazwie M8, bo o nim mowa, wiemy już całkiem sporo, a jego rynkowa nazwa rynkowa to najprawdopodobniej One+. Pisaliśmy niedawno o przypuszczalnej specyfikacji technicznej oraz o rozdzielczości ekranu (FullHD). Tym razem, światło dzienne ujrzała informacja o przyciskach funkcyjnych w tym urządzeniu. Będą to przyciski „on-screen” czyli wyświetlane na ekranie, jednak ich wygląd znacząco odbiega od tego, co możemy spotkać w aktualnie topowym HTC One.

Nadesłane przez anonimowego użytkownika HTCsource zdjęcie, przedstawia przyciski, które wyglądają jak te, stosowane w serii Nexus i w żaden sposób nie przypominają znanych ze wspomnianego wcześniej HTC One. Poniżej grafika przedstawia te różnice.

htc-buttons

Trzeba mieć na uwadze, że to tylko przeciek i nie został on oficjalnie potwierdzony jednak taki styl może ciekawie komponować się z Sense 6. Uważacie, że takie posunięcie tajwańskiego producenta to dobra decyzja? Czy Waszym zdaniem to tylko niepotrzebny „bajer”?

Źródło: HTCsource

Sprawdź najnowsze wpisy