Touch Speaker Boom Box – bezprzewodowy głośnik dla smartfonów

Newsy

wireless touch speaker boombox

Jest parę takich momentów, że chcielibyśmy posłuchać muzyki z telefonu, jednak jakość i głośność standardowego głośniczka pozostawia wiele do życzenia, bądź bateria po pewnym czasie przypomina o „nakarmieniu” jej. Oczekiwaniom tym próbuje sprostać ciekawy i bardzo prosty produkt – Touch Speaker Boom Box.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Dzięki temu urządzeniu pozbędziemy się kabli i kłopotów, ponieważ jedyne co musimy zrobić, to dotknąć naszym telefonem (bądź też innym urządzeniem) specjalnego miejsca na obudowie i zacząć słuchać naszej muzyki. Proste, prawda?

BoomBox korzysta z nowej technologii audio zwanej NearFA (Near Field Audio), która jest kompatybilna z większością telefonów na systemach Android i iOS oraz odtwarzaczami MP3. Urządzenie posiada 3W głośnik (100Hz-20KHz), wejście jack 3,5mm oraz zasilane jest 3,7V 850mAh litowo-jonową baterią. Producent ocenił, że przy takich parametrach będziemy mogli cieszyć się muzyką przez ponad 10 godzin.

Głośnik został wyceniony na £24.95 (130 zł) lecz nie wiadomo kiedy i czy będzie dostępny w naszym kraju.

 

Źródło: t3.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x