Usunięcie lokalizacji w Google

Google staje się ładniejsze – zobacz, jak zmienił się wygląd wyszukiwarki

Newsy

Material Design jest już z nami kilka ładnych lat. Zadebiutował on razem z Androidem 5.0 Lollipop w 2014 roku i od tego czasu przeszedł jedną, dużą przemianę. Z prostych kształtów, jednolitych barw pozostała… biel i jeszcze większa prostota. Wiele usług już się dostosowuje do nowych wytycznych, a teraz przyszła pora na odmianę wyglądu samych wyników wyszukiwania w głównej usłudze Google. Dedykowane karty stają się ładniejsze, co oczywiście jest kwestią gustu, ale na pewno bardziej czytelne i z większą dawką informacji.

Wygląd wyników wyszukiwań w Google staje się ładniejszy i pełniejszy

Google już wielokrotnie testowało różnorakie wizje swojej wyszukiwarki stron internetowych. Każda kolejna iteracja była pozbawiana kolejnych elementów graficznych. Jednak Amerykanie zdają się odchodzić od tej wizji, a przynajmniej tak to wygląda w dedykowanych kartach. Dlatego nie przedłużam już dłużej i przejdźmy do konkretów.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Pogoda

Sport – więcej statystyk

Filmy, seriale, gry

Książki

Muzyka

Postaci

Znane osoby

Artyści

Celebryci

Jedzenie

Pozostałe kluczowe frazy

Zobacz też: ACTA2 wchodzi w życie, walka ostatecznie przegrana.

Tradycyjnie, jak to bywa w przypadku usług Google, wszelkie zmiany nie muszą być widoczne u Was. Są one uzależnione od ustawień serwerów Amerykanów. Teoretycznie też sama aplikacja Google nie ma znaczenia, ale szukając najnowszej, to tradycyjnie odsyłam na APK Mirror. Tymczasem dajcie znać, co sądzicie o wprowadzonych zmianach. Czy firma powinna pomyśleć o czymś jeszcze?

 

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x